Chacara Recanto Florido
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Chacara Recanto Florido tilbyder en god indkvartering til 19 gæster i Suzano. Det består af 4 værelser, eet fuldt udstyret køkken og 6 badeværelser.
Dette sted ligger 4 km fra Igreja do Baruel.
- Lufthavne
- Guarulhos48 km
- Togstationer
- Ferraz De Vasconcelos13 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Dagligstue
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Chacara Recanto Florido villa?
Gæster på Chacara Recanto Florido villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Chacara Recanto Florido villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Chacara Recanto Florido villa er 350$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Chacara Recanto Florido villa?
Gæsterne vil kunne bo i Chacara Recanto Florido villa med deres kæledyr.